1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
issev2013
Son Etkinlik:
7 Ocak 2020
Katılım:
6 Şubat 2013
Mesajlar:
2
Ödül Puanları:
1
Aldığı olumlu değerlendirmeler:
0
Aldığı nötr değerlendirmeler:
0
Aldığı olumsuz değerlendirmeler:
0

Mesaj Değerlendirmeleri

Aldığı: Verdiği:
Beğendim 0 0
Teşekkürler 0 0
Komik 0 0
Harika! 0 0
Moral Bozucu 0 0
Kafa Karıştırıcı 0 0
Yorum Yok! 0 0
Haddini Bil 0 0
Beğenmedim 0 0
Anlamsız 0 0
Kırıcı! 0 0
Rahatsız edici 0 0

Profilinize Yeni Bakanlar Yeni

 1. Alper Erkmen 1 kez
Cinsiyet:
Bay
Doğum Günü:
28 Nisan 1980 (Yaş: 39)
Web Sitesi:
Yer:
antalya
Meslek:
A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı

issev2013

İSGforum Üyesi

www.issev.com.tr 30 Mart 2016

issev2013 üyesinin en son etkinliği:
7 Ocak 2020
  1. issev2013
 • Yüklüyor...
 • Yüklüyor...
 • Hakkında

  Cinsiyet:
  Bay
  Doğum Günü:
  28 Nisan 1980 (Yaş: 39)
  Web Sitesi:
  http://www.issev.com.tr
  Yer:
  antalya
  Meslek:
  A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı
  Üniversite:
  Süleyman Demirel Üniversitesi
  Bölüm:
  Çevre Mühendisliği
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  İş SEV Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi
  Firma Web:
  http://www.issev.com.tr
  ANTALYA işe Giriş Sağlık raporu randevu tal 0242 229 4145 / 0532 315 7271 Antalya iş güvenliği

  Denizli iş güvenliği Şube tel 0258 241 4498

  Antalya iş güvenliği İş Sev Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi İş Sağlığı ve Güvenliği Ltd. Şti. , Antalya, Denizli, Burdur, Muğla, Isparta, Uşak illerinde kurumların iş güvenliği uzmanı ve işyeri hekimi ihtiyacını karşılamak , Antalya ve Denizli illeri çevresinde işe giriş sağlık raporlarını vermek, işyeri sahiplerine, iş güvenliği konusunda Antalya ve Denizli illeri çevresinde rehberlik ve danışmanlık yapmak, eğitim planı hazırlamak, işyeri hekimi ve sağlık personeli ihtiyaçlarını tek birimden çözmek için kurulmuş ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiştir. Bünyesinde ki profesyonel çalışanlar ve görevleri ektedir.

  Kadromuzdaki hekimlerimiz:

  Dr.HAYATİ YAĞMUR - Antalya İşyeri Hekimi

  Dr. Fatma Fahriye YAZICIOĞLU - Antalya işyeri hekimi

  Dr.Alim ZOROĞLU - Denizli şube işyeri hekimi
  Dr. Mehmet Şükrü KARAGÖZ - Denizli şube işyeri hekimi  Kadromuzdaki uzmanlarımız:

  A Sınıfı iş güvenliği uzmanı - Abdullah Murat Küçüközer
  A Sınıfı iş güvenliği uzmanı - İbrahim Cansever

  B Sınıfı iş güvenliği uzmanı - Cihan ORMAN

  C Sınıfı iş güvenliği uzmanı - Selman DEMİRCİ

  A Sınıfı iş güvenliği uzmanı - Ünsal ŞENGÜN Denizli şube sorumlu müdür ve periyodik kontroller Makina Mühendisi

  B Sınıfı iş güvenliği uzmanı - İbrahim Emrah ÖZKUL  Hacer Yalçın ve Fatma Korkmaz hemşirelerimiz...

  Bünyemizdeki iş güvenliği uzmanları, tecrübeli iş yeri hekimleri ve sağlık personelleriyle Antalya ve Denizli illeri çevresindeki işyerlerine iş güvenliği ve işyeri hekimleriyle güçlü, dinamik, fark yaratan ve hızla büyüyen bir takım olmayı başarmıştır. İş Sev Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi büyümeyi yeniliklerle destekleyen bir amacı hedefler, bu şekilde organizasyon yapısını ve varlığını sağlamlaştırır. Araştırmalar yürüten ve sektör de hızla büyümenin yanısıra İş Sev Antalya ve Denizli ve çevre illerinde iş sağlığı ve güvenliği, İşyeri hekimliği, işe giriş sağlık raporu hizmeti veren toplumumuza fayda sağlamayı amaçlayan bir kurumdur.
  İş Sağlığı ve Güvenliğini yasal yaptırım olarak değilde, yaşam tarzı haline dönüştürmek amacındayız. İstenmeyen bir iş kazası olmaması için elimizden geleni yapıyor , tüm evrakları eksiksiz bir şekilde hazırlamaya çalışıyoruz. İş Sağlığı ve Güvenliği İşyeri hekimliği sağlık raporu alanında Antalya ve Denizli şubelerimiz başta olmak üzere Tüm Türkiye için Önce iş Güvenliği diyoruz.

  Firmamız Antalya ve Denizli illeri çevresindeki işyerlerinde İş Sağlığı ve Güvenliği kriterlerinin sağlanması için kapsamlı çalışmalar yaparak risk analiz raporları hazırlayıp ,işe giriş sağlık raporlarını vererek çalışanların sağlığını korumayı amaçlamaktadır.

  Antalya ve Denizli Kuruluşumuzda iş güvenliği konusunda deneyimli ve uzman mühendisler, iş sağlığı konusunda deneyimli İşyeri Hekimleri hizmet vermektedir. Kadromuzu hızla güçlendirmeyi amaçlamaktayız.

  İş Sağlığı ve Güvenliği önlemlerinin itinayla önemsenmesi gerekir. Bu hizmet kutsallaştırılması gereken insan hayatına gösterilen değerdir.

  Bunun yanısıra; işyerlerinde ortaya çıkabilecek iş ve meslek kazaları için mahkeme de bilirkişi gerekirse İş Müfettişleri tarafından inceleme uyapılmaktadır. İşyerinizde iş sağlığı ve güvenliği konulu sorumluluklarınızı yerine getirirseniz iş kazası ve meslek hastalığı durumunda kusur oranınız azalmaktadır. İşveren yükümlülüğünü ne derece sağlıyorsa o derece iş kazasında sorumluluğu azalıyor yada hiç olmamaktadır.

  4857 sayılı İş Yasasında doğrudan bulunmasının yanında, meslek hastalıkları ve iş kazalarının azaltılmasında iş güvenliği eğitiminin faydası baz alınarak, işçilerin iş sağlığı ve güvenliği eğitimlerinin yapılmamış olmasında ve iş müfettişlerinin denetimlerinde para cezaları uygulanmakta ve de iş kazalarında işverenlere suçu oranında rücu davası uygulanmaktadır. Sosyal Güvenlik Kurumu , iş kazası halinde işverenin kastı olmasa bile gerekli iş güvenliği tedbirlerini almadığı için bunu suç sayar ve işverene rücu davası açar. Ve bu Sosyal güvenlik kurumunun çalışana ve yakınlarına ödediği tazminatları Sosyal Güvenlik Kurumu 'na ödemekle yükümlü kalır.

  Meslek hastalıkları ve iş kazalarının bir çalışanın iş göremez olması, ağır bir şekilde yaralanması veyahut ölümlü bir kaza gibi istenmeyen durumlar ortaya çıkarması sonucu, işverenin ödemesi gereken 100 - 200.000 tl dolaylarında tazminatlar doğurur. İşletme sahipleri kusuru oranında bu tazminatları ödemek zorunda kalır. Bunun sonucu şikayet olsada olmasa da savcılar tarafından açılan kamu davalarında TCK ya göre 2 ay veya 15 yıl kadar hapis cezaları ile karşı karşıya kalınabilir. Bu tazminatlarla veyahut hapis cezası ihtimaliyle karşılaşmamak için iş sağlığı ve güvenliği alanındaki değişiklikleri ciddiye almanız gerekir.


  Misyonumuz
  Uzmanlığımız, deneyimlerimiz ışığında özgün hizmet anlayışı ve güncel teknoloji kullanımıyla müşterilerimizin iş ihtiyaçlarına birebir proaktif ve sonuc odaklı cevap veren çözümler geliştirmektir.
 • User has no albums yet.