1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Çağrı merkezi hakkında yardım

Konusu 'Risk Değerlendirmeleri ve Yönetimi' forumundadır ve Can Koral tarafından 22 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Can Koral İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    50445
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar Merhaba,
    Çalıştığım sigorta firması ana binadan farklı bir yerde bir alan kiraladı ve orayı çağrı merkezi olarak kullanacaklar. Benim sorum şu şekilde, yabancı ortaklarımız iş güvenliği konusunda hassas ve kiralanacak alanın her türlü denetime karşı iyi durumda görünmesi isteniyor. Çağrı merkezi için yönetmeliklerdeki maddeleri öğrenebilirmiyim, en uygun hangi standartların bulunması gerekıyor ıste kac m2 de bir adet yangın tüpü ya da kişi başı hava miktarı gıbı.bunları bana maddeler halınde ozet olarak yazabılırsenız cok sevınırım..
  2. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
    :) Ahh şu Binaların Yangından Korunması yönetmeliğini de bana biri özetlese. 105 sayfa okunmayı bekliyor...
  3. Can Koral İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    50445
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    orası öle tabi:) tüzük kalktığında göre bu yönetmelik işimi genel olarak görür aslında değil mi..
  4. Can Koral İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    50445
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    arkadaşlar yok mu yardımcı olacak biri?
  5. Can Koral İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    50445
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    arkadaşlar burası sadece soru paylaşım sitesi mi? yardımcı olacak kimse yok mu acaba acil olarak...