1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Çağrı merkezi yardım

Konusu 'Sektörel Tehlikeler ve Emniyet' forumundadır ve Can Koral tarafından 22 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Can Koral İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    50445
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaşalr Merhaba, benim şöyle bir durumum var sigorta firmasında çalışıyorum ve firma kiralık olarak başka bir lokasyona yaklaşık 50-100 arası bir çağrı merkezi kuracak. Yabancı ortaklarımız da yönetmeliklere uygun olsun istiyor herşey. Elinizde böyle bir yer için bütün yöetmeliklere uygunluk sağlayacak bir bilgi dağarcığı mevcut mu? Örneğin kişi başına şu kadar hava , gürültü seviyesi kulak testi gibi ayrı ayrı bılıyorum ama toplu paket halınde bana ıletırsenız ona gore duzenlememı yapacagım. Şimdiden teşekkür ederim.
  2. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    :::::::::
    İş yerinin fiziki durumu ile ilgili yönetmelik mi istiyorsunuz?