1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Çalışanın usta başına dava açması

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Coşkun CİHAN tarafından 3 Mart 2016 başlatılmıştır.

 1. Coşkun CİHAN İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  113014
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Ceva Lojistik
  Çalıştığım firma altındaki taşeron firma çalışanları usta başına aylar sonra bize kkd vermedi bizim iş güvenliğimizi sağlamadı şeklinde dava açmış. (herhangi bir iş kazası yok)Dava açan çalışanlar şantiyede 3 ay çalışıp çıktılar dava açılan kişide 5 ay çalışıp çıktı işten. Usta başına davadan dolayı 600 lira mahmeke parası çıkmış. Adam şaşkın.Firmanın iş güvenliği uzmanı, iş yeri hekimi vardı ayrıca iş güvenliğinde tüm evrakları,eğitimler , kkd teslimleri vb. tamdı. Bizim tarafımızdan ve ana firma tarafındanda sürekli denetleniyorlardı. :)