1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Çalışan egitimi

Konusu 'İşletmelerde Eğitim ve İletişim' forumundadır ve Betül Murat tarafından 20 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Betül Murat İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhaba ben is guvenligi uzman adayiyim. Kendi is yerimizde bir osgb ile anlasmali is guvenligi uzmanımız çalışanlar için bi kitapcik bastirmayi önerdi. Bu gerekli sizce yada faydası nedir
  2. aktasi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    7247
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Alarko Taahhüt Grubu
    tabiki faydalıdır. özellikle imzalatılarak teslim edilmesinde işverenin bilgilendirme yükümlüşüğü kapsamına girer. güzel bir kitapçık isg iç yönergesi olarak kullanılabilir.
  3. Funda-3426 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    22386
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ancak spesifik eğitimleri kitapçıkla veremezsiniz. Genel konular hakkında bilgilendirme yapabilirsiniz ya da engelli (duyma ve konuşma problemli) personel var ise kitapçıkla ön eğitim verilmiş olur, o noktada yararlı olacaktır.
  4. aktasi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    7247
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Alarko Taahhüt Grubu
    eğitim yerine tabiki geçmez. anacak işverenin işyeri ile ilgili tehlikeleri bildirmesi acısından son derece faydalıdır. spesifik konularda talimatlarınızıda içerebileceğini düşünüyorum.
  5. Betül Murat İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Çok teşekkürler bana pek gerekli gibi gelmedi düzenli eğitim veriliyor çünkü bilirsiniz kimsenin çip okuyacağım dusunmedigim için bilemedim
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 20 Ocak 2015 ---
    Çok teşekkürler bana pek gerekli gibi gelmedi düzenli eğitim veriliyor çünkü bilirsiniz kimseninacip okuyacağım dusunmedigim için bilemedim
  6. aktasi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    7247
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Alarko Taahhüt Grubu
    bir kişi bile okusa amacına ulaşmış olur :)