1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Çalışan personele cezai yaptırımlar

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve Misliyna tarafından 8 Ocak 2015 başlatılmıştır.

 1. Misliyna İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Merhaba

  Çalışan personel için cezai yaptırım uygulamak istiyoruz özellikle ürettiği ürüne zarar veren bir işçiye bunun mal bedelini ödete bilir miyiz ?

  Bu sitede bir çok yetkin ve tecrübeli arkadaş var bu konuda ki yorumlarını paylaşmalarını rica ederim.

  İyi Çalışmalar
 2. aktasi İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  7247
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Alarko Taahhüt Grubu
  displin ceza yönetmeliği hazırlamanız gereki. buna mutakip ceza cetveli. ancak ceza cetvelindeki belirleyeceğiniz cezalar kanunlardakilerden fazla olamaz. ayrıca çalışanların sözleşmelerinde disiplin ceza cetvellerinin imzalatılması gerekir.

  anlayacağınız basit bir konu değildir hukukçularla calısılması gerekir.
 3. Misliyna İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Teşekkür ederim...