1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Çalışan temsilcisi eğitimi sunusu

Konusu 'Sunumlar' forumundadır ve kadir serkan tarafından 19 Mart 2014 başlatılmıştır.

 1. kadir serkan İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Merhaba herkese

  Çalışan temsilcisi özel eğitilir diyor. Elinde çalışan temsilcisi eğitim sunusu olan var mıdır?

  Konunun birinde tarif edilmiş nasıl hazırlanacağı ama ben işin içinden çıkamadığım için burada konu açma ihtiyacı duydum.

  Yardımcı olabilir misiniz?
 2. Fatih Ülker Eğitim Grubu

  • Eğitim Grubu
  Sertifika Numarası:
  36910
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Kadir Bey

  " İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ İLE İLGİLİ ÇALIŞAN TEMSİLCİSİNİN NİTELİKLERİ VE SEÇİLME USUL VE ESASLARINA İLİŞKİN TEBLİĞ " ve " İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KURULLARI HAKKINDA YÖNETMELİK " lerden bir sunum hazırlamanız bence işinizi görecektir.
  Bu yönetmelik ve tebliğ ile Çalışan Temsilcisi hem Yetkilerini hemde görevlerini öğrenecektir.
 3. bencaglayan İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Uzman-Bilirkişi-Eğitmen
  Kanuna gore çalışan temsilcisi "isg ile ilgili çalışmalara katılma, çalışmaları izleme, tedbir alınmasını isteme, tekliflerde bulunma ve benzeri konularda calışanları temsil etmeye yetkili çalışan"dır.Çalışan temsilcisi, tehlike kaynağının yok edilmesi veya tehlikeden kaynaklanan riskin azaltılması için, isverene öneride bulunma ve işverenden gerekli tedbirlerin alınmasını isteme hakkına sahiptir.Yani, aslında adı konmasada işyerinin daimi iş güvenliği uzmanıdir.Dolayisiyle bir isg uzmanı olarak verdigimiz eğitimlerin aynısini özel olarak onada vermeliyiz diye söylenebilir. Kendı yedeginize ne ögretirsiniz, gibi düşünülmelidir.
 4. Ersin Bozkurt Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  43934
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Makina mühendisi
 5. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman