1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Çalışma sahasına giren kule vinç

Konusu 'Tehlike ve Riskleri Belirle' forumundadır ve Mehmet Mete tarafından 21 Nisan 2014 başlatılmıştır.

 1. Mehmet Mete İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  Merhabalar,

  Komşu şantiyenin kule vinci çalışma sahamıza malzeme taşırken girmekte. Ne gibi bir önlem belirtmeliyim bunun için? Şimdiden teşekkürler.
 2. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

  • Bölüm Yöneticisi
  • Etkinlik Grubu
  İl Temsilciliği:
  Konya
  Sertifika Numarası:
  13436
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  görmeden yorum yapmak çok zor ama işyerinin kendisini korumk adına komşu ya iş sağlığı ve güvenliği ile alakalı sizin sahanlığınızı ihlal ettiği ve bu durumdan yaşanabilecek herhangi bir zarar veya kaza olması durumunda tamamen kendilerinin sorumlu olduğuna dair bir tutanakla imza altına almanızı öneririm.