1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Çalıştığım yerde kaç tane ilk yardım dolabı buludurmam gerekiyor?

Konusu 'Acil Durum Faaliyetleri' forumundadır ve Baran Aydemir tarafından 11 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. Baran Aydemir İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    14829
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    arkadaşlar 4 katlı 4000 metrekare ofis ve imalat bölümlerinden oluşan bir işletmede kaç tane ilk yardım dolabı ve nerede bulunması gerekiyor?ya da bunun belirli bir sayısı var mı?
  2. Resul Akdeniz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    45622
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Gediz Madencilik A.Ş
    Tam bilmiyorum yanıltmış olmayayım ama;saydığınız özellikte bir iş yeri için ilk yardım dolabı değil odası lazım.
  3. ugur ugr İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    İş yerinizin bulunduğu konumda önemli etrafında hastane var mı, şehir dışında mı? sorunuza aradığınız cevabı " İŞÇİ SAĞLIĞI VE İŞ GÜVENLİĞİ TÜZÜĞÜ" 'de dördüncü kısımda bulabilirsiniz.
  4. Taner Yılmaz Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Afyon
    Sertifika Numarası:
    57660
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Peki seyyar yangın söndürücü sayısı alana göre kaç adet kaçar kg olmalı onun standardı nereden bakabiliriz? Artı, bu sayıyı tespit için itfayeden exper falan mı gerekiyor?
  5. mrb, gönderdıgım dosya kısa kısa notlar.elinin bi kenarında bulunsun..ctrl-f ile istegini ara. simdi işe gitcem. aksama yine bakarız.umarım iş görür,aksama uğrasmayız.kolay gelsin:)

Ekli Dosyalar:

6. Baran Aydemir İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    14829
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    dosya açılmadı neden acaba
  7. Baran Aydemir İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    14829
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    tüzüğü inceledim ama sürekli olarak 50 kişiden fazla işçi çalıştırandan bahsetmiş.bizim 24 çalışan var
  8. Engin Kara İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    4971
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    SERBEST
    Çok teşekkürler çok yararlı bir doküman Kayhan Bey
  9. ugur ugr İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman