1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Çatı montajı ve yüksekte çalışmalarda tehlikeleri belirleme

Konusu 'Tehlike ve Riskleri Belirle' forumundadır ve Mügen Işık tarafından 13 Aralık 2012 başlatılmıştır.

1. Mügen Işık Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    İbretlik Görünti gerçekten...
    Tehlike 2.jpg
  2. tamerkorkut İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Türk aklı dedikleri bu olsa gerek... Şuan bulunduğum sahada kendi çektiğim abuk bir fotoyu paylaşayım bende. Arkadaşımız yüksekte emniyetsiz çalıştığı için işini durdurarak acil olarak emniyet kemeri tedarik edilmesini sağladım, ancak paylaşacağım iki resimde göreceksiniz; emniyet kemerinin halatına ek yaparak uzatıyor ve aşağıdan malzeme çekiyor... İnsanımız canını bu kadar çok seviyor... Dediğiniz gibi ibretlik gerçekten.
    PICT0296.JPG PICT0297.JPG
  3. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    offff..of...bu işler mekanizmadır..sadece sen ben yetmeyiz.patron-uzman-işçi-devlet mekanizmasının iii çalışması lazım..
  4. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    offff..of...bu işler mekanizmadır..sadece sen ben yetmeyiz.patron-uzman-işçi-devlet mekanizmasının iii çalışması lazım..
  5. tamerkorkut İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Kesinlikle öyle. Sahadaki uzmanın gözünden de kaçabilir. 4'lü yapının işlemesi gerekmekte ancak onu sağlamakta sadece bizim elimizde değil ne yazıkki :s
  6. Nilay Akkan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    108955
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bırak düşsün bikere nasıl akıllanıyor:) tabiki şaka yapıyorum ve size katılıyorum başta sistem değişmeli. bununla ilgili iş kazası yaşamış ve isg uzmanına mektup yazmış bir kişinin yazısını paylaşmak istiyorum sizinle.

Ekli Dosyalar: