1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Çelik burun çelik taban (s-3) iş ayakkabısı giymessen ne olur-(haber bilgi)

Konusu 'Denetim Fotoğrafları,Önlem ve Tavsiyeler' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 26 Nisan 2013 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  insaat-alaninda-ayagina-demir-saplandi-4565013_o-300x225.jpg
  26 Nisan 2013 13:25
  [4565013]
  [​IMG]
  Bursa‘nın İnegöl ilçesinde, toprağa gömülü demire basan bir işçi yaralandı.
  Edinilen bilgiye göre, toplu konut inşaatında montalama elemanı olarak çalışan 31 yaşındaki Ramazan Toktaş, inşaat sahasında gezdiği sırada yerde gömülü vaziyetteki demir parçasına bastı. Acıyla bağıran Toktaş’ın imdadına işçi arkadaşları yetişti. Toktaş, ayağına batan demirle beraber mesai arkadaşları tarafından özel araçla İnegöl Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. İşçinin sol ayağına batan 8 santimetrelik artı şeklindeki demir ameliyatla çıkarıldı. - Bursa
  KAYNAK
 2. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  41670
  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Firma / Kurum:
  :::::::::
  Bu örnekte bana göre sadece kişisel önlemlerin değil, çevre emniyetinin de ne derece önemli olduğu konusu bir kez daha gün yüzüne çıkmakta sanırım. Bununla ilgili başka ne diyebiliriz peki? Biraz beyin fırtınası yapsak?