1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Çevre Görevlisi Eğitimi

Konusu 'Eğitim Duyuruları' forumundadır ve isgforum tarafından 10 Mart 2012 başlatılmıştır.

1. isgforum İSGforum Üyesi

Çevre Görevlisi Eğitimi
    Cuma, 09 Mart 2012 14:04

Sayın İlgili;

Çevre Görevlisi Eğitimi başvuruları 15 Mart 2012 tarihine kadar uzatılmıştır.

Konuyla ilgili duyuru Bakanlığımız sitesinde de yapılmıştır.

Bilgilerinize....

http://www.csb.gov.tr/gm/ced/index.php?Sayfa=haberlerdetay&Id=556

linkinden duyuruya ulaşabilirsiniz.

2001 yılında T.C.Çevre ve Orman Bakanlığı bünyesinde kurulan Türkiye Çevre Koruma Vakfı, Bakanlığın desteklenmesi ve güçlendirilmesi faaliyetleri yanında, ülkemiz çevre değerlerinin korunması ve geliştirilmesine yönelik çalışmalara katkı ve destek sağlayan bir sivil toplum kuruluşu olarak faaliyetini sürdürmektedir.

T.C.Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Çevresel Etki Değerlendirmesi, İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü öncülüğünde,

Vakfımız ile birlikte Mart ve Nisan aylarında Antalya'da *"Çevre Görevlisi Eğitimi"düzenlenecektir.12 Mayıs tarihinde yapılacak olan "Çevre Görevlisi" sınavına hazırlık olarak Bakanlığımız uzmanları tarafından üç günlük bir eğitim verilecektir.Eğitim tek kişilik odalarda her şey dahil konaklama, eğitim materyalleri,sarf malzemeleri, otogardan otele transferleri organizasyon tarafından karşılanacaktır. Katılımcıların katılım ücretleri(1.180 TL KDV dahil) kayıt formunda belirtilen şekilde ödedikten sonra,15 Mart 2012 tarihine kadar kayıt formunu vakfımıza göndermeleri gerekmektedir.Eğitim ANTALYA'DA gerçekleştirilecektir.

Bilgi İçin:

Türkiye Çevre Koruma Vakfı

Tel : 0 312 215 97 36
    Fax : 0 312 215 97 33

E-mail : tucevvakif@gmail.com Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir
    Web : www.tucev.org

Katılım İçin Gerekli Evrakları Buradan İndirebilirsiniz..