1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Çevre görevlisi olanlar ve iş arayanlar...

Konusu 'İş Arıyorum' forumundadır ve Süleyman artık tarafından 15 Ocak 2015 başlatılmıştır.

 1. Süleyman artık İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  149961
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Tez Medikal O.S.G.B.
  c sınıfı uzmanım ve kısmi zamanlı olarak bir osgb de çalışıyorum. çevre görevlisi olarak çevre danışmanlık firmalarında da çalışmak istiyorum. tam zamanlı olarak çevre görevlisi olarak çalışmaya başladığım takdirde iş güvenliği uzmanlığını aylık kaç saat çalışabilirim.
 2. cumhuryunusoglu İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  kardes bende cevre görevlisi belgesi almak istiyorum nette nasıl alınacağına dair pek birsey bulamadım.yardımcı olur musun
 3. Süleyman artık İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  149961
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Tez Medikal O.S.G.B.
  çevre ve şehircilik bakanlığı kasım ayında türkiye çevre vakfı aracılığı ile çevre mühendisi olanlara çevre görevlisi aday eğitimi düzenledi. eğitim antalya da oldu ve 1000 kişi katıldı. çevre mühendisi olanlar bu eğitimi alarak direk çevre görevlisi olabiliyor. çevre görevlisi almak isteyen ama çevre müh. olmayanlar ( diğer mühendislik dalları ) 2015 yılı içinde bakanlık eğitim duyurusu yapacaktır. tuçev in duyurularını sürekli kontrol edin. ayrıca diğer mühendislik dalları bu eğitimi alıp ayrıca sınava tabi tutuluyorlar. sınavdan 70 ve üzeri alanlar çevre görevlisi olabiliyor.
 4. cumhuryunusoglu İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  tesekkürler süleyman bey son derece anlasılır sekilde acıklamıssınız.....