1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Çevre Görevlisi Sınavı Duyurusu

Konusu 'Eğitim Duyuruları' forumundadır ve isgforum tarafından 10 Mart 2012 başlatılmıştır.

 1. isgforum İSGforum Üyesi

  12 MAYIS 2012 TARİHİNDE ÇEVRE GÖREVLİSİ SINAVI YAPILACAKTIR.

  Çevre Görevlisi Sınavına girecek adaylar sınav başvurularını 12 Mart – 27 Nisan 2012 tarihleri arasında http://www.meb.gov.tr internet adresinden elektronik ortamda yapacaklardır. Bilgi için tıklayınız.
 2. Mine Soysal İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  126004
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  AYDIN ELİT OSGB
  Çevre Görevlisi sınavına nasıl hazırlanmalıyız.Çok az vakit kalmış.Bu süre içerisinde hazırlanmak mümkün müdür?sınava girmiş arkadaşların önerilerine ihtiyacım var...