1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Çevre işyerlerinin tehlikelerine karşı korunma destek lütfen

Konusu 'İşletme Kontrolü ve Denetimler' forumundadır ve Turgut Pınar tarafından 7 Nisan 2014 başlatılmıştır.

 1. Turgut Pınar İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  21507
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Merhaba çalıştığım firmaya komşu firmaların tehlikelerinden korunma konusunda sizin de yorumlarınızı rica ediyorum.tşk
  1- Yan komşumuz benzin istasyonu
  2- arka komşumuz kimyasal üretim fabrikası.

  Patlamaya karşı aradaki duvarın yükseltilmesini düşünüyorum. Ancak firmamın dış cephesi camdan olduğu için farklı bir yol bulmaya çalışıyorum.

  Kimyasal üretim fab. ilgili kimyasalların depolandığı tanklar tam arka bahçemizde bu konuda bu işletmelerin risk analizlerini inceledim ancak yeterli görmedim.

  Desteğinizi ve önerilerinizi bekliyorum.tşk