1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Çevre mevzuat kütüphanesi

Konusu 'Çevre,Atık Kontrolü ve Yönetimi' forumundadır ve ISGforum.net tarafından 1 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

 1. ISGforum.net ISGForum Inc.

  • Site Yöneticisi
  Merhaba Arkadaşlar,

  İşletme içerisinde çalışan sağlığını,güvenliğini tehdit eden unsurlar olarakta çevre mevzuatının da iyi anlaşılması ve bilinmesi gerekmektedir.Bu konu başlığı altında önemli görülen çevre mevzuatı,yönetmelik,tebliğ ve diğer yayınları paylaşabilirsiniz.

  Şimdiden kolay gelsin herkese,

  KANUNLAR

  YÖNETMELİKLER

  TELİĞLER
 2. ISGforum.net ISGForum Inc.

  • Site Yöneticisi
  KİMYASALLARIN KAYDI, DEĞERLENDİRİLMESİ, İZNİ VE KISITLANMASI HAKKINDA YÖNETMELİK

  Resmi Gazete Tarihi: 23 Haziran 2017 Resmi Gazete Sayısı: 30105

  Amaç:
  MADDE 1 – (1) Bu Yönetmeliğin amacı, insan sağlığı ve çevrenin yüksek düzeyde korunmasını sağlamak, maddelerin zararlarının değerlendirilmesine yönelik alternatif yöntemleri özendirmek, rekabeti ve yeniliği artırmak üzere kimyasalların kaydı, değerlendirilmesi, izni ve kısıtlanmasına ilişkin idari ve teknik usul ve esasları düzenlemektir.

  Kaynak: Mevzuat Bilgi Sistemi

  Ekli Dosyalar: