1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Çevresel risk değerlendirme planı

Konusu 'Çevre,Atık Kontrolü ve Yönetimi' forumundadır ve Samet Kılıç tarafından 22 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

 1. Samet Kılıç İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  110245
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Arkadaşlar şirketimiz için hazırlamış olduğumuz çevresel risk değerlendirme planı ekteki gibidir, biraz basit ama yeni başlayanlar için yol gösterebilir.

  Ekli Dosyalar:

 2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
 3. Ersin Bozkurt Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  43934
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Makina mühendisi
  çevresel risk değerlendirmesi için çevre mevzuatı detaylı listesi(hatta özetleri varmı okumak için daha kolay olur sanırım),çevre kontrol (çeklist gibi) ve çevre ölçüm listesi,çevre uyum tabelaları listesi,çevre talimat listesi gibi bilgileri olan var mı
 4. Kevser ÜNAL İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  Samet Bey yayınlamış olduğunuz formdaki risk değerlendirmesine ait prosedür elinizde var mı ? Acil ihtiyacım var , yardımlarınızı bekliyorum.
 5. Samet Kılıç İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  110245
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Sanırım iş görür,

  Ekli Dosyalar: