1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Çocuğunun Sınıfını Değiştirmeyen Müdür Yardımcısının Burnunu Kırdı

Konusu 'Kaza ve Olay Haberleri' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 19 Eylül 2012 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Antalya'da çocuğunun sınıfını değiştirmek isteyen bir veli, müdür yardımcısı Hasan Çelen'in yapamayacaklarını belirtmesi üzerine, odasına girip burnunu kırdı.5 gün iş göremez raporu alan müdür yardımcısı Çelen, durumu 'iş kazası' olarak nitelendirdi.

  cocugunun-sinifini-degistirmeyen-mudur-3948692_5200_o.jpg
  Antalya'da çocuğunun sınıfını değiştirmek isteyen bir veli, müdür yardımcısı Hasan Çelen'in yapamayacaklarını belirtmesi üzerine, odasına girip burnunu kırdı. 5 gün iş göremez raporu alan müdür yardımcısı Çelen, durumu 'iş kazası' olarak nitelendirdi.
  Olay saat 14.00 sıralarında Kepezİlçesi'nde bulunan İsmail Hakkı Kaya İlköğretim Okulu'nda meydana geldi. 1'nci sınıfa başlayacak çocuğunun sınıfını değiştirmek isteyen bir kadın, müdür yardımcısı Hasan Çelen'in odasına girdi. Öğrencinin sınıfını değiştiremeyeceğini, bunun kura ile belirlendiğini söyleyen Çelen, öğrenci velisine başının kalabalık olduğunu belirterek odadan çıkmasını istedi. Bunun üzerine odadan çıkarak olayı eşi Remzi Bulut'a anlatan kadın, iddiaya göre müdür yardımcısının kendisini odadan kovduğunu söyledi. Okula gelen ve inşaatlarda ustabaşılık yaptığı belirtilen Remzi Bulut, odasına girdiği Hasan Çelen'e saldırdı. Aldığı yumruk darbeleriyle burnu kırılan ve vücudunda ezikler oluşan Çelen, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü. Olayın ardından kayıplara karışan Remzi Bulut ise 5 saat sonra polis tarafından gözaltına alındı.
  Hastanenin kulak burun boğaz servisinde 5 gün iş göremez raporu alan müdür yardımcısı Hasan Çelen'i,Antalya Valisi Ahmet Altıparmak, İl Emniyet Müdürü Mustafa Sağlam, İl Milli Eğitim Müdürü Osman Nuri Gülay ile İl Sağlık Müdürü Adem Bilgin ziyaret etti. Vali Ahmet Altıparmak'a olayı anlatan ve durumu bir 'iş kazası' olarak nitelendiren Hasan Çelen, 'Öğrenci velisinin sınıf değiştirme isteği üzerine bunun kura ile olduğunu belirterek, yapamayacağımı söyledim. Oda kalabalık olduğu için çıkmasını rica ettim. Ancak saat 14.00 sıralarında eşi birden odaya girerek hiçbir şey söylemeden saldırdı. Yanında birkaç kişi daha vardı. Burnumun kırıldığını söylediler" diye konuştu.
  Vali Ahmet Altıparmak, görevini yapmak isteyen okul müdür yardımcısına yapılan saldırıyı kınadığını söyleyerek, her zaman yanında olduklarını kaydetti. Altıparmak, öğrenci velilerine ve kamu ile işi olan vatandaşlara daha duyarlı olmaları çağrısında bulundu.
  kaynak:http://www.haberler.com/cocugunun-sinifini-degistirmeyen-mudur-3948692-haberi/
 2. Nihan Türkoğlu İSGforum Üyesi

  Okula bağışı çok istedi galiba :) Geçmiş olsun