1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Çok tehlikeli iş yerlerinde ofis çalışanlarının denetimleri sıklığı

Konusu 'İşyeri Sağlık Gözetimi ve Denetimleri' forumundadır ve serpil özel tarafından 16 Şubat 2015 başlatılmıştır.

 1. serpil özel İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  00000
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Hastane gibi çok tehlikeli iş yerlerinde aynı zamanda ofis çalışanları da bulunmakta.. idari kısımdaki ofis çalışanlarının karşılaştığı riskler - çalışma ortamı göz önünde bulundurulursa çok tehlikeli sınıfa girmeyen bu grubun sağlık denetimleri hangi sıklıkla yapılmalı?
 2. Samet Kılıç İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  110245
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Olaya grup veya yapılan iş olarak bakamazsınız, eğer işyerleri aynı ise (yani SGK numaraları veya tehlike sınıfları) yılda bir yaptırmanız gerekiyor. yok tehlike sınıfı farklı ise hangi sınıfa giriyorsa ona göre periyotları takip edebilirsiniz.
 3. NeoCrown İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Bir çalıştay da, isggm genel müdür yardımcısı, çok tehlikeli işyerinde ofiste çalışanlara az tehlikeli diye 8 saat eğitim vermeniz yeter demişti.