1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Çorlu,c sınıfı iş güvenliği uzmanıyım (3 yıllık tekstil boyahane tecrübem var) iş arıyorum

Konusu 'İş Arıyorum' forumundadır ve Bahadır Kayapınar tarafından 15 Haziran 2013 başlatılmıştır.

 1. Bahadır Kayapınar İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Tekstil boyahanelerinde 3 yıllık iş tecrübem olduğu için Çok tehlikeli sınıfa bakabiliyorum.Tekstil mühendisiyim.Tekirdağ , Çorlu ve civarında iş arıyorum.
 2. Halil İbrahim Pak İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Bahadır bey iş bulabildiniz mi?ben de çorlu'luyum ve sizin gibi iş aramaktayım.eğer iş bulamadıysanız birlikte birşeyler yapabiliriz...