1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Çorum'dan herkese merhabalar...

Konusu 'Tanışma Odası' forumundadır ve Mustafa ÇEŞMECİ tarafından 6 Ocak 2014 başlatılmıştır.

 1. Mustafa ÇEŞMECİ İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  20261
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Çalışma ortamını çok iyi tanımak gerektiğini düşünüyor, bilinmeyen konular hakkında tahminde bulunmamak gerektiğine inanıyorum. Bilinmeyen konuların paylaşıldığı, bilenlerin ise katkı sağladığı bu sosyal platformu bu nedenle önemsiyorum. Bütün iş güvenliği profesyonellerine çalışma hayatlarında başarılar ve güvenli ve kazasız çalışmalar diliyorum.
 2. aynen katılıyorum Hemşerimm
 3. Resul Akdeniz İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  45622
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Gediz Madencilik A.Ş
  Çalışma ortamı gözetimi uzmana tek başına yüklenmiş (risk analizi ekiple,diğer her bir şey ekiple iken) en önemli görevdir.