1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Çsgb çok çok acil duyuru

Konusu 'Bakanlık Duyuruları' forumundadır ve ergulkaynak tarafından 28 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ergulkaynak İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    96616
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    ÇOK ÇOK ACİL DUYURU
    <!--[if !supportLineBreakNewLine]-->
    <!--[endif]-->
    ADLARINA ÖDENEN PRİM GÜN SAYISINA GÖRE ÜST SINIF İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI SINAVI İÇİN BAŞVURU YAPACAKLARIN DİKKATİNE

“21 Aralık 2013 tarihinde yapılacak olan iş güvenliği uzmanlığı sınavına, adlarına ödenen prim gün sayısına göre üst sınıf iş güvenliği uzmanlığı için sınav başvurusu yapacak adayların başvuruları için önce 27 Kasım 2013 tarihini, ardından 29 kasım tarihinde başlayıp 6 aralık mesai bitimine kadar yapılabileceğinin” duyurusu yapılmıştı.

Ancak, söz konusu bakanlığımızın ''zaten istediğim gibi at oynatıyorum'' diye düşünmesi ve başvuru belgelerinin kontrolünü tamamlayamaması nedeni ile sınava gireceklerin listesinin hazırlanmasında gecikme yaşanmaktadır.

Bu nedenle; söz konusu adaylara; üst sınıf sertifikası 1 0cak 2014 itibari ile sınavsız olarak verilecek olup, gerekli sınav ileride çıkartacağımız bir yönetmelikle kılıfına uydurulacaktır.
  2. Filiz Birlikay İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    84323
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    çalışmıyor
    şaka mı bu yaaaaa?????????
  3. Gülay Kudret Birdal İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    S. S. Dilovası Hurdacılar ve Ambalaj Atıkları Toplama Ayırma İşletme Kooperatifi
    haberin kaynağını link olarak alabilir miyiz?
  4. Bülent SEZER Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Sertifika Numarası:
    80758
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest
  5. Filiz Birlikay İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    84323
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    çalışmıyor
    evet,sazan.com bence de, ama burda bu gibi şakalar yapmak doğru değil bence.
  6. :) çok iyi ya ...tam geyik.. en komiğide sertifikaların sınavsız verilecek olması ...
  7. Erdem Baskın Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    OSGB
    gün ve saat itibariyle pek de hoş bir şaka olmamış
    inşallah yanlış anlaşılma olmaz
  8. Ali Koçak İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    53310
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kalan Madencilik
    Şakanın tamda zamanı. Zaten bakanlık yeterince şaka yapıyor. Daha yapacakları şakaları da şimdiden kestirmek zor.
  9. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İzmir Büyükşehir Belediyesi
    ben konuştum öğleden sonra teslim edilecekmiş listeler akşam 17:00 den sonra giriş yapabilirsiniz dediler
  10. Naz Olgaç İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    74354
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    boş vakit ne güzel şey arkadaş
  11. aktasi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    7247
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Alarko Taahhüt Grubu

bir mesajda bütün bunların toplanabildiğini ilk defa gördüm .)))
  12. Naz Olgaç İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    74354
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    rahatsız edici yoktu hemen ekledim
  13. aktasi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    7247
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Alarko Taahhüt Grubu
    bir o eksikti ama bence acımasız olur o kadarda, stresli anlar ama yinede bence yazan arkadas ortamı yumusatmak istemis
  14. Bülent SEZER Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Sertifika Numarası:
    80758
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest
    Birbirlerine iş anlamında olmasa da fiziksel mesafe olarak yakınlıktan dolayı Dışişleri Bakanlığımızın çok değerli diplomatlarımızdan diplomatik kıvraklığı (tilkiliği) öğrenmiş bir Bakanlık ile muhatap oluyorsunuz. Onun için yazanları 2 kere (bir de mümkünse tersten) okuyacaksınız. Dikkat edilmesi gereken bölüm tırnak içerisine alınmıştır. Marketlerin satış taktiği vardır ya (14,99 tl den başlayan fiyatlarla misali)
    29 Kasım 2013 tarihi"nden itibaren" Milli Eğitim Bakanlığı web sayfasından yapabileceklerdir. Bu kapsamda olan adaylar başvuru yapmaya çalıştıklarında bilgilerinin örtüşmediği hatasını alacaklardır.

Öte yandan Milli Eğitim Bakanlığına yapılacak olan sınav başvuruları bütün adaylar için 06.12.2013 tarihi mesai bitimine kadar uzatılmıştır.
  15. Ali Koçak İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    53310
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kalan Madencilik
    Bu son cümle herhalde amir hüküm. Yani ön başvuru yapmayan adaylarda başvuru yapabilecekler mi acaba
  16. Arap saçına döndü bu iş.. Bir an önce çözüm şart...
  17. Ben şöyle duyum aldım..A sınıfları değişikliği danıştaya götürmüş durdurmuş..Paraları egemen bağış m,n,bar eziyormuş :)
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.