1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Çsgb öneri verilmesi

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve RANTUDİL tarafından 29 Aralık 2014 başlatılmıştır.

 1. RANTUDİL İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  T.C.
  ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI
  ANKARA
  İşyerlerinde bilinçli çalışan felsefesinden yola çıkarak tüm çalışanlara katkı sağlamasını temin etmek amacıyla aşağıda başlıkları kapsayan konularda öneride bulunmak istiyorum.
  1. İşyerinde her statü ve görevde çalışanlara maksimum fayda sağlayabilmesi için sektörlere göre tehlike ve risklerin tanıtılması ve önlemlerin alınması, iş sağlığı ve güvenliği konularının çalışan, işveren ve sendika açısından önemi aynı zamanda görev ve sorumlulukların oluşturulması, yasal yönetmelik ve prosedürlerin kapsamının belirtilmesi, çalışanların yetenek ve kabiliyetlerinin etkin bir şekilde kullanılmasını sağlamak mevcut fırsatların anlaşılmasına yardımcı olmak ve tüm çalışanların sürecin bir parçası olduğunu göstermek amacıyla çalışan el kitabı hazırlanaraktüm sektördeki çalışanlara dağıtılması;
  Ø Maden, Metal inşaat vb, sektör olarak ayrı çalışan el kitabı yayınlamak.
  2. ÇSGB tarafından herkese iş güvenliği, çevre ve hijyen konularında bilgilendirme mesajı gönderilerek çalışanlarda Güvenlik Kültürü oluşmasında yardımcı olmak ve Hizmet kalitesinin arttırılması amacıyla bahsi geçen önerimi olumlu değerlendirmenizi umar verdiğiniz fırsat için teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.
  Saygılarımla;
  İbrahim ÜNAL
  B Sınıfı İSG Uzmanı