1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Çsgb nin yayınlamış olduğu risk değerlendirme rehberindeki örnek analizler olurmu?

Konusu 'Risk Değerlendirmeleri ve Yönetimi' forumundadır ve Fatih E. tarafından 9 Şubat 2014 başlatılmıştır.

 1. Fatih E. İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Öncelikle herkese merhaba,
  İSG C sertifikam var fakat daha önce hiç bir yerde çalışmadım.Apartman , market vs risk analizlerinde hangi tür risk analizlerinin yapıldığının önemi var mı ? ÇSGB nin yayınlamış olduğu risk değerlendirme rehberindeki örnek analizler olurmu?
  Birde herhangi bir risk analizi yapmam için bir şirkete bağlı olmak ya da şirket sahibi olmaya filan gerek var mı? İstediğim gibi az tehlikeli yerlere bakabilirmiyim ? Vergi vs. gibi işleri nasıl halledeceğim yardımcı olursanız seviniriö.Şimdiden teşekkürler..ç
 2. Kürşat Olcay Kilim İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  37748
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman