1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Öğretmenlere iş güvenliği eğitimi

Konusu 'Sunumlar' forumundadır ve C.Etem Ünlü tarafından 10 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. C.Etem Ünlü İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Arkadaşlar bir okulda İş Güvenliği Uzmanlığı yapıyorum ve çalışanlar olarak öğretmenlere Temel İş Güvenliği Eğitimi vereceğim . Öğretmenlere İş Güvenliği konusunda nelerden bahsediyim bana biraz fikir verebilir misiniz? :(
  2. A.Sait Külekçi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    46434
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Ama sen adaysın ?
  3. C.Etem Ünlü İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Hayır 18 mayıs sınavından geçtim çalışıyorum 2.5 aydır :) o kısmı nasıl değiştireceğimi bulamayınca hala aday gözüküyrum
  4. özge sağanak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    bence yangın, deprem gibi konular olabilir, ilk yardım konusu olabilir, bu arada ben de öğretmenim, nasıl bir başvuru yaptınız ? nereye yaptınız?
  5. C.Etem Ünlü İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Yanlış anlatttım sanırım :D OSGB'de çalışıyorum . Bir kolejin kısmi zamanlı olarak uzmanlığını yapıyorum.
  6. özge sağanak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    yok yanlış anlatmadınız :D osgb den görevli olduğunuzu anlamamıştım :) şimdi oldu.. ben kolejlerde yapılacağını duymuştum ama başladığını bilmiyordum öğretmenim :D teşekkürler ve başarılar ;)
  7. C.Etem Ünlü İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Teşekkür ederim :D Darısı başınıza inşallah
  8. özge sağanak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
  9. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Öğretmenlere ilk yardım, kurtarma, yangın eğitimi dışında ekranlı araçlarla çalışma eğitimi, laboratuvar dersleri varsa bunla ilgili riskler anlatılabilir.
  10. C.Etem Ünlü İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Laboratuvar riskleri evet iyi fikir
  11. Serkan Çokeker İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    17884
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Ergonomi - ekranlı araçlar - yangın - deprem - sel - sabotaj - patlama - zehirlenme - ilkyardım - kurtarma - kimyasal ve biyolojik risk etmenleri. Şimdilik aklıma bunlar geldi.
  12. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    psikolojik riskleri anlatmayı da ihmal etmemek lazım. Kendi öğrenciliğim geliyor aklıma öğretmenlerin delirmemesi bir mucizedir :)
  13. özge sağanak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    siz ne anlatırsanız anlatın, anlattığınız karşındakinin anladığı kadardır.. :D
  14. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    eee burdan ne sonuç çıkarttınız yani???
  15. hilye67 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ben 18 agustos sınavın agırmedım arkadasalr ama kasımdakıne kısmet ıse gırecegım ama ıcımde hıcbır ıstek kalamdı gercekten bu kadar emek bosuna gıdecekmıs gıbı gelıyor bana dıplamayı alınca ıs bulabılecekmıyız pekı ?
  16. özge sağanak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    farklı bir bakış açısı demek istediğim, yani şunu demek istedim, siz ne eğitim verirseniz verin, ister büyük yaş, ister küçük yaş, eğitime açıksa faydalı olabiliriz demek istedim.. yanlış anlaşılmak istemem,zaten görüşlerimi de açıklamıştım..
  17. özge sağanak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    yanlış bir şey söylemedim ki ben, yada birilerini rencide etmedim, siz neden rahatsız oldunuz anlamadım ki :) sadece Mevlana'nın sevdiğim bir sözü, paylaşmak istedim, kimseye muhalefet olmadım, bu tepkinize de anlam veremedim koray bey :) elbetteki dedikleriniz doğru ünv mezunu insanlar, benim ona karşı bir sözüm yok, olmadı, sadece içimden geçen bir sözdü.. burda işimiz birilerini gereksizce eleştirmek olmamalı, yanlış olan şeylerin düzeltilmesi için çabalamak doğru ama ben farklı açıdan baktım hepsi bu :)
  18. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Tamam haklısınız. Mesajımı silmek için adimine ulaşmaya çalıştım ama ulaşamadım. Özür diliyorum. Mesajı yok sayalım lütfen.
  19. özge sağanak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    sorun olmaz benim için.. keşke başka bir konu için fikir alışverişi yapsaydık, daha yararlı olurdu :)
  20. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İzmir Büyükşehir Belediyesi
    silindi isteğiniz üzerine