1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Ön denetim raporu::dökümantasyon temel başlangıç çalışması-dosya.1

Konusu 'İSG Yönetim Sistemi' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 23 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman

Ekli Dosyalar:

2. hülya ünlü İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    59208
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    OSGB
    Erkan Bey ,

Ellerinize sağlık çok güzel bir paylaşım olmuş.Diğer arkadaşlarında yakındığı gibi, dosya açılmıyor.
    İyi çalışmalar...
  3. hülya ünlü İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    59208
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    OSGB
    Şimdi dosyayı açabildim. Detaylı bakamadım. inşaat işleri için yapılmış bir ön tespit raporu.. Tekrar ellerinize sağlık Erkan Bey.
  4. doganisg İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Elinize emeğinize sağlık.
  5. glsngul İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Bu dosyalar için örnek formları olanlar (Erkan betin eklediği dosya gibi) siteye yüklerse herkesin faydalanması açısından daha yararlı olabilir. Sonuçta yaptığımız iş çok riskli ve birbirimize yardımcı olursak hata payını en alt seviyelere indirmiş oluruz.
  6. Serdar GÜREL İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Bu başlıkların içerikleri de olsa tadından yenmez hani...Emeğinize teşekkürler..Bazen düşünüyorum; Bu işin başı sonu var mı diye...:)
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 1 Nisan 2015 ---
    Futbol da saha bellidir ve kurallara göre oynanır..Bizim işimizde sahanın çizgileri yok sanki..:)