1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Önce iş güvenliği - 1

Konusu 'İş Sağlığı ve Güvenliği Haberleri' forumundadır ve Mehmet MAKAR tarafından 21 Nisan 2014 başlatılmıştır.

 1. Mehmet MAKAR Haber Grubu Lideri

  • Bölüm Yöneticisi
  • Haber Grubu
  Sertifika Numarası:
  120329
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Önce İş Güvenliği - 1
  1 Mayıs işçi bayramı öncesinde, çalışma hayatının kanayan bir yarasına ışık tutumaya çalışacağız. "Önce İş Güvenliği" başlıklı haber dizimizde, iş güvenliği nasıl sağlanır, nerelerde ihmal ve hata var, çalışma hayatını zorlaştıran etmenler nelerdir sorularına yanıt arayacak, en ağır iş kollarında bir işçinin mesaisine eşlik edeceğiz. Safiye Işıklı'nın hazırladığı haber dizimizin ilk bölümünde iş kazası istatistiklerine ve Türkiye'nin dünya sıralamasındaki yerine bakacağız.
  http://www.cnnturk.com/video/turkiye/once-is-guvenligi-1

  kaynak: cnnturk

  Ekli Dosyalar:

  • haber.jpg
   haber.jpg
   Dosya Boyutu:
   28,2 KB
   Görüntüleme:
   5.581