1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Önemli : 47 ders /en titiz çalışma/güncel /sade/sistematik/emek/tavsiye/21 aralik 2013

Konusu 'Eğitim Notları ve Hazırlık' forumundadır ve Muhammed Ali tarafından 4 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. hasan tndgn İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    kaynak işleriyle alâkalı bölümde "önce oksijen, sonra asetilen tüpü açılır" diyor notta. tam tersi olması lâzım değil mi?
  2. ozmennil İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    100384
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    çok teşekkür ederim 2 günde 80 üstüne çıkabildim bu not sayesinde :)
  3. hüseyin özlü İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhaba arkadaşlar bende araniza katıldım aralıktan sonra ki sınava gireceğim. Kursun notlarını beğenmedim. Acaba burada paylaşılan Nota calissam yeterli olur mu?
  4. Filiz Birlikay İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    84323
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    çalışmıyor
    Semih bey'e çok teşekkürler,ellerinize sağlık,özenerek hazırlanmış bir çalışma.
    sınavda başarılar dilerim
  5. Elif Turan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    13991
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    'Tehlikeli sıvıların bulunduğu tank ve depolar, en geç yılda bir defa kontrol edilecek ve
    onarımda bunlar tamamen boşaltılacak, bağlantı boruları sökülecek veya uygun kör
    tıpaları kanacak veya vanaları kapatılacaktır.'

Bu şekilde belirtilmiş ancak iş ekipmanlarının kullanımı yönetmeliğinde 10 yıl olarak geçiyor..
  6. ld7626 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    KAMU
    Muhammed Ali ve Semih Beye teşekkürler. A Sınıfı uzmanlık sınavı hazırlığımda bana çok faydaları oldu. Herkese başarılar dilerim.
  7. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Tüm gönül dostlarına ,
    foruma kuran değerli yöneticilere ,
    yazılarıyla katkı saylayan , motive eden üyelere
    dualarıyla destek olan tüm herkese
    bende teşekkürü borç bilirim
    Allah Sizlerden de razı olsun.
  8. Tuncay Aydın Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Antalya
    Sertifika Numarası:
    38443
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KAMU-05070785451
    GEÇMİŞ OLSUN ARKADAŞLAR.İNŞALLAH HERKES MUVAFFAK OLMUŞTUR
  9. Faruk ASLAN İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Yardım ve katkılarınızdan dolayı çok teşekkür ederim. Paylaşmış olduğunuz dokümanlar gerçekten çok faydalı oldu. Tekrar tekrar teşekkürler. Allah Razı Olsun.
  10. İSA AKYOL İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    106548
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Bu notlarda 2014 de güncellenen bilgiler var mı? Mayıs C sınavı için uygun mudur?
    Semih bey ve Muhammed Ali beye paylaşımlarından dolayı teşşekkür ediyorum. ;)
  11. ismail oğuz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    24 mayıs 'ta A sınıfı sınavına katılacağım.Hangi kanun , yönetmelik , tüzük yada bilgilere çalışmalıyım.Bunların en güncel hallerine nasıl ulaşabilirim.Yardımlarınız için teşekkürler.
  12. Tuncay Aydın Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Antalya
    Sertifika Numarası:
    38443
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KAMU-05070785451
    Bakanlığın sitesinde mevzuatlar bölümünden kanun,tüzük ve yönetmelikleri takip ediniz.
  13. İsmail Çelik İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    97261
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Teşekkürler,elinize sağlık
  14. Onur Onur İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhaba arkadaşlar;

Ben Mayıs sınavına bu notlarla hazırlanıyorum. Ve çalışırken hep 121 sayfalık bu nottaki bilgilere göre çalıştım, notlar aldım, özet çıkardım. 2014'te yeni çıkan yönetmeliklerle birlikte çok büyük bir değişiklik oldu mu acaba?

İnşallah Mayıs sınavı için sıkıntı yaşamayız. Sayfa sayısının azlığına aldanarak böyle bir yol tercih ettik.

Keşke bu kadar tembel olmasaydık :(