1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Örnek denetim ve risk analizi

Konusu 'Risk Değerlendirmeleri ve Yönetimi' forumundadır ve isghizmetadmin tarafından 24 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Manisa
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    isghizmet
    Paylaşmış olduğum dosyalar www.isghizmet.com sistemi içeriği ile sistem üzerinde hazırlanmıştır. denetim, denetim sonucu iyi uygulamalar, tesbit edilen riskler, açılan döfler, döflerin analizi ve risk analizi.

Denetim yaptığınız anda iyi uygulamalar ve riskler belirlenmiş olur. döfler sistem tarafından otomatik olarak oluşur. oluşan döflere risk analiz kartlarını doldurduğunuz anda risk analizin oluşmuş olur.

Ekli Dosyalar:

2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    şekil,ızdırap ve nimet paylaşım için teşekkürler..
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 24 Mart 2013 ---
    risk analizi tablosu tam profesyonelce tasarlanmış indirdım kaptım kaçtım..:D
  3. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Manisa
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    isghizmet
    Erkan bey, firma paris şanzelizede oto tamirhanesi ama işinize yarıyacakmı bilmem.;)
  4. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Çakal inderegandi yaptım ve şimdi bide recep ivedik 2 yi izliyorum çok fena...yım.gül gül...
  5. Murat Tosun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    LTB - ÇAK GROUP
    ne diyorsun..senelerdir bunu arıyorum ben:) çok teşekkürler
  6. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Manisa
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    isghizmet
    :):):) sistemde daha neler var neler;)
  7. Murat Tosun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    LTB - ÇAK GROUP
    sistem derken ?
  8. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Manisa
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    isghizmet
  9. Murat Tosun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    LTB - ÇAK GROUP
    kaç tl dir o...bir uyelikle butun sektörleri yapabiliyozmu
  10. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Manisa
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    isghizmet
    bir üyelikle içeriği hazır olan tüm sektörlere hizmet verebilirsiniz. içerikler hazırlanmaya devam ediyor.
  11. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Başarılı!
  12. İbrahim Şenol İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    risk analizi formatı hoşuma gitti :)

Sanırım paylaştığınız analizin bir kısmı bu haliyle çok yetersiz..
  13. Süleyman DÖMEK İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    İNŞAAT
    Gayet iyi bir örnek ,ama inşaatla ilgili bir analiz olsaymış daha iyi olurmuş. yapanın yayınlayanın eline saglık.
  14. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Manisa
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    isghizmet
    teşekkurler suleyman bey ama bu dosyanın amacı sistemin ne şekilde çalıştığını göstermek sadece tehlikeler ve risk değerleri reel değerler değil .

İNŞAAT - OFİSLER - APARTMANLAR - FIRINLAR - KUAFÖRLER/BARBERLER - OTO TAMİRHANELERİ - AKAR YAKIT İSTASYONLARI - AYAKKABI SATIŞ MAĞAZALARI - ELEKTRONİK MALZEME SATIŞ - EMLAKÇILAR - KASAPLAR - KIRTASİYELER - MARKETLER - HAZIR GİYİM MAĞAZALARI - OTOPARK İŞLETMLERİ - PARFÜMERİ - PASTAHANELER - TAŞ OCAKLARI - İPLİK ÜRETİM FABRİKALARI
    Yukarıda adı geçen sektörlere ait denetim soruları hazırdır. veri girişleri devam etmektedir. Sistem üzerinde gördüğünüz eksiklikleri tarafımıza bildirdiğiniz sürece eksiklikler giderilecektir.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 27 Mart 2013 ---
    haklısınız sistemde kayıtlı yaklaşık 350 - 400 riskin sadece 80-90 tanesini gösterdim. ;)
  15. Süleyman DÖMEK İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    İNŞAAT
    Teşekkürler .Bu siteyi yapanın ve hazırlayanın eline sağlık çok faydalı olabilir herkonuda.
  16. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    siteyi yapan sizlersiniz,sizin kaliteniz siteyi bu hale getirdi,teşekkürler, Fatih Özcan,Savaş ve tüm yönetim kadrosundaki arkadaşlarıma vefalı çalışmalarına...:)
  17. Hakan Çetin İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Müfettişler ilk olarak neye bakıyor ? Yani eksikleri bulmadan önce ilk sordukları 3-4 şey nedir , mesela risk analizi, acil eylem planı vb. gibi mi? Net olarak yazabilir misiniz.
  18. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Manisa
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    isghizmet
    Biz türk milleti arabaları severiz oradan örnekleyelim en güzeli. denetim ve risk analizi motor ve şanzıman, acil plan eylemi fren tertibatı ve lastikler, eğitimler yürüyen aksam, isg krulu isgplanı karasör, bunlaradan birini feda edince trafiğe çıkmanıza izin verilirmi diye sorayım size. ha en önemlisi ise bu arabayı kullanacak belgeye sahip şöför(uzman). :)
  19. Hakan Çetin İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  20. Metin ATEŞ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Belediyeler için bir tablon varmı?