1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Özel eğitim merkezleri yetkili firmalar listesi?

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve Talha Taflıoğlu tarafından 8 Eylül 2014 başlatılmıştır.

 1. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

  • Site Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  118179
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
  Özel eğitim merkezlerinin MEB üzerinde listesi olan bir link var mı? Örneğin Eğitimcilerin Eğitimi Kurslarını veren firmaların yetkili olup olmadıklarını sorgulayabileceğim bir liste vs var mıdır?

  Teşekkürler...
 2. Orkun Dalyan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  118515
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Enerji Sektörü
  Maalesef ALO 147'yi aradım aynı soruyu bende sordum gelen çalışanlardaki sertifikaların verildiği kurumun MEB onayında olup olmadığını kontrol etmek için fakat siz göremezsiniz adını söyleyin sistemden bakalım dediler. Onuda yapamadılar sistem hata verdi dediler :eek::eek::eek:
  Sonunda en yakın il-ilçe milli eğitimden sertifikayı götürüp kontrol ettirebilirsiniz dedi.