1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Özel güvenlik firmalarında risk analizi

Konusu 'Risk Değerlendirmeleri ve Yönetimi' forumundadır ve mavidern tarafından 4 Şubat 2013 başlatılmıştır.

 1. mavidern İSGforum Üyesi

  Merhaba arkadaşlar

  Özel güvenlik firmaları için yapılmış risk analizi örneği var mı? Bu konuda düşüncesi veya bildikleri olan varsa benimle paylaşabilir mi? Başlıca dikkat edilmesi gereken husular nelerdir?
 2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  özel güvenlik firmalarının tabi oldukları yönetmelik ve mevzuatı okumakta fayda görüyorum...en önemlisi koruma güvenlik planlarında gizlidir..
 3. Ayhan MİLLİ İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  14382
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Güvenlik ve Temizlik şirketleri için risk analizi örneği olan var mı elinde