1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Özet 18 ağustos sınavı / 6331 / www.isgforum.net

Konusu 'Eğitim Notları ve Hazırlık' forumundadır ve Muhammed Ali tarafından 27 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Özet 18 Ağustos Sınavı / 6331 / www.isgforum.net

PDF halinde indirebilirsiniz.

Ekli Dosyalar:

2. Ercan Selvi İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Özköse Ticaret
    Paylaşım için teşekkürler güzel bir düzenleme olmus 2 gundur bunun uzerınden çalışıyorum fakat arada yanlışlar var onları bıldırmek ıstedım yanlış anlamazsanız sizde bir kontrol edın ıstersenız cunku hergun farklı yonetmelık cıkıyor
    115-----en az 500olması gerekıyor
    121----- min 22 olması gerekıyor
    129----- 110 değil 90 olması gerekiyor.
    dikkatimi çekenler bunlar
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 28 Temmuz 2013 ---
    132-----
    100 kişiye kadar işçi çalıştıran işyerlerinde 30 erkek işçi için, bir kabin ve pisuvar, her 25 kadın işçi için de en az bir kabin (hela) hesap edilecek, 100 den sonrası için her 50 kişiye 1 tane hesabı ile hela bulundurulacaktır
  3. Ercan Selvi İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Özköse Ticaret
    135-136---- LD50 öldürücü Doz olmalı
  4. Hicaz erdem salık İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    LC50 OLDURUCU KONSANTRASYONDUR
  5. Ercan Selvi İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Özköse Ticaret
    148-gürültü düzeyi 85 db olan işlerde çalışma süresi =6 saat denmiş
    156-işçiler gürültü düzeyi 85 dbli aşan işlerde günlük çalışacakları süre =7,5 saat enmiş çelişki yok mu
  6. Hicaz erdem salık İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    bu özetler güzelde yanlışlıklar hakkında bılgı paylaşımında bulunsak cok ıyı olucak sanırım 18 ağustos sınavına gırıcek olanlar uyuyor hıc paylaşım yok arkadaşlar cok az zamanımız kaldı..... ercan arkadasın dedıklerıne katııyorum su 148 ıle 156 yada bı açıklık getırsek ben bulunca heme yazıcam...
  7. Hicaz erdem salık İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    148 de 156 da 7,5 saattır
  8. Ercan Selvi İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Özköse Ticaret
    Hicaz erdem salık hanım evet 7,5 saat .. sanırım uzman adayları bu belgeyı ıncelemıyor yada cok fena calışıyorlar :p zaman azaldıkca hıc bır bılmıyormus gıbı hıssedıyor ınsan kendını
  9. Fatih Yavuz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    38627
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    Medikal
    167)
    16 -20 db insanların dayanabileceği frekans aralığı

birimler farklı değil mi? db - frekans?
  10. Volkan AZAK İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    çok kötü bir zaman denk geldi belki sınava girecek arkadaşlar ondan bakamıyhorlardır veya çalışmaktan:)

yazın sıcaklığı, ramaza, ve ramazan bayramı çok kötü denk geldi umarım sorular kolay olur:)

bu arada herkesein ramazan bayramı mübarek olsun