1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Özlük dosyası

Konusu 'İşletme Kontrolü ve Denetimler' forumundadır ve beltivri tarafından 19 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. beltivri İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    isg için gerekli olan özlük dosyası hastanede çalışan memurlar için nasıl hazırlanır acaba...örnek yayınlaya bilen var mı acaba...işçiler ile memurlar arasında gerekli olan bilgiler anlamında farklılık var mı?
  2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
  3. Mehmet Ata Tuncer İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    126698
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    EPY
    Özlük dosyasında bulunan belgelerin içinden
    1-eğitime katılım belgesi ,
    2-eğitim sertifikası,
    3-İSG taahhütnamesi
    4-ve KKD teslim formunun

fotoğraflarını bağlı olduğum OSGB kendisine istemektedir.

Sizce bunun yasal bir gerekliliği var mı?
    Sırf iş olsun diye yaptırdıklarını düşünüyorum.
    7 aylık şantiye süresince lafı bile geçmedi. Şimdi istiyorlar.

Şimdiden teşekkür ederim.

NOT: Bitti bitecek olan bir inşaat şantiyesinde tam zamanlı C sınıfı uzmanım.
  4. Orhan Yılmaz(2) İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Mehmet bey,

Eğitim katılım belgesi ve eğitim sertifikasını osgb arşivinde görmek istiyor sgk müffetişleri onları götürmeniz iyi olacak. İsg hizmetleri yönetmeliğinin 13. maddesinde bunu açıkça belirtmemiş ama denetlemelerde sordukları en önemli evrak zaten sizin osgb de bu sebepten istiyordur. Yakın zamanda denetleme geçirmiştir. İsg Taahhütnamesi ve KKD zimmet formunu götürme zorunluluğunuz yok sormuyorlar da sizinkiler garanti olsun diye herşeyi istemişler. İyi çalışmalar