1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Ücretsiz 2 adet sertifika eğitimi!

Konusu 'Eğitim Duyuruları' forumundadır ve Sait Aktaş tarafından 2 Eylül 2016 başlatılmıştır.

1. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    :::::::::
    Değerli Arkadaşlar,

Geçtiğimiz yıllarda sitemiz için gayet uygun kampanya oluşturup ben ve birçok arkadaşımız için sertifika eğitimleri veren Kalite Eğitimleri şimdi de kampanyasını bir üst noktaya taşımış.

Sitede bulunan onlarca eğitimden Dilediğiniz 2 Tanesi, sitede ücretsiz olarak açacağınız hesabınıza tanımlanacak ve eğitim alıp sertifika sahibi olabileceksiniz.

İlgilenen arkadaşların bu fırsatı değerlendirmelerini istedim.
    NOT: İlgili site altyapı çalışmasını tamamlayınca direkt olarak ilgili sayfa adresini de paylaşacağım.
  2. YusufCalbay İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhaba;

Öncelikle siteye üye olunamıyor, aktivasyon maili gelmiyor, mail atıyorum cevap olarak sistem çalışması var kusura bakmayın diyor. Eğitim talep etmek istiyorum diyorum, cevap yok. Bence boşuna siteye girip uğraşmayın ben cumartesiden beri uğraştım olmadı.
  3. Seyfettin Çolak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Sağlık Personeli
    Firma / Kurum:
    Vira Akademi
    Sertifika eğitimi nedir ?

Eğitim sertifikası mı demek istemiştiniz ?

Mesleki eğitim almak isteyen arkadaşlara yardımcı olabilirim.