1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Ücretsiz isg cezai risk hesaplama programı

Konusu 'İnternet,Yazılım ve Teknoloji' forumundadır ve Utku Kaynar tarafından 20 Eylül 2014 başlatılmıştır.

 1. Utku Kaynar İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Yarın firmanızda İSG denetimi olsa, ne kadar ceza alırsınız? Cezai riskiniz nedir? Birkaç saniyede, ücretsiz olarak öğrenebileceğiniz web sitesi.. http://denetle.turkguven.com

  Türkgüven İSG ERP'sinin bir parçası olarak geliştirdiğimiz sistemi, ücretsiz olarak sektörün hizmetine sunduk. Dilerseniz birden çok firma için de analiz yapabilir, daha sonra bu analizlerinizi kaydedebilir ve dilerseniz yeni parametreler ekleyerek değiştirebilirsiniz.

  Güvenli çalışmalar dileriz.

  Utku KAYNAR
  Türkgüven
 2. canerdobra İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  üye nasıl olacağız üye ol linki yok
 3. Murat ÇAYCI İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  136662
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  ismi lazım değil akademi
  hemen başla seçeneğini tıklayıp başlayın adımları geçin, sizi üye de yapacak.