1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Ülkemizin ihtiyaç duyduğu maden mühendislerinin hakki olan kadrolari istiyoruz. imza kampanyasi

Konusu 'Serbest Kürsü' forumundadır ve Murat Ilgaz tarafından 27 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

 1. Murat Ilgaz İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  93835
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  http://imzakampanyam.com/ulkemizin-...akki-olan-kadrolari-istiyoruz-imza-kampanyasi

  Kamu kurum ve kuruluşlarına ataması yapılan maden mühendislerinin sayısı onlarla yirmilerle ifade edilebilmektedir.Bu durum kamu kurumlarında bilgisiz ve yetersiz kişilerin iş başına geçmesine ve böylece devletin milyonlarca lirasının boşa gitmesine sebep olmaktadır.
  TKİ,MTA,DSİ,TCDD,ETKB,ETİBANK,KARAYOLLARI,İL ÖZEL İDARELERİ ne yapılan üçer beşer atamanın yetersiz olduğunu düşünmekteyiz.Ayrıca il afet kurulları,belediyeler vs. gibi direk olarak maden mühendisliği disiplinini ilgilendiren kurumlara atama yapılmaması maden mühendislerini mağdur etmenin yanı sıra ülke kaynaklarından maksimum verim elde edilebilmesine de engel olmaktadır.
  Burada dile getiremediğimiz bir çok sorunuda göz önünde bulundurarak 2012 KPSS dönemi atamalarında ülke öz kaynaklarının daha verimli kullanılabilmesi için biz maden mühendislerine gereken şansın tanınmasını istiyoruz.
  Tüm MADEN MÜHENDİSLERİ adına, gerekli duyarlılığın gösterilmesini SAYIN BAŞBAKANIMIZ; RECEP TAYYİP ERDOĞAN'A ARZ EDİYORUZ.

 2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
 3. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  32082
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Serbest Çalışıyor
  Devlet her mezuna iş versin türü bir şey mi savuyoruz. Yoksa biraz daha fazla alsalar iyi olur mu?
 4. bende imzaladım