1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Üretim mühendisi olarak çalışıyorum,a snf uzmana bağlı çalışıyorum sorumlularım nelerdir?

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve nurettin tarkan tarafından 29 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. nurettin tarkan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    89789
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Aşkale Çimento San. T.A.Ş
    çok tehlikeli bir işyerinde a sınıfı uzmana bağlı çalışmak üzere görevlendirildim fakat isg katip üzerinden işyerimle sözleşme yapmadım işyeriyle olan sözleşmem üretim mühendisi olarak bulunmakta.isg açısından sorumluluğum ne ölçüde bulunmakta?
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 29 Mayıs 2015 ---
    Yardımcı olursanız sevinirim.Şimdiden teşekkür ederim.
  2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    iş kanununa göre işveren vekilisin mühendis olarak kusur sende aranır,iş güvenliği sorumlusu olarak sehven atanmışsın kusur sende yine aranır,isgkatip üzerinden atanmamışsın bu resmi anşamda isg sorumlusu seni yapmaz ama işveren veklili ve departman sorumlusu olduğun için o departmanda yaşanacak herhangi bir iş kazası gelir seni bulur.

kolay gelsin,
  3. Teoman Şeker İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    46018
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Atama olursa iş güvenliği ile ilgili tüm sorumluluğa ortak olursun.