1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Üst düzey iş güvenliği

Konusu 'Denetim Fotoğrafları,Önlem ve Tavsiyeler' forumundadır ve Taner Karaçaylı tarafından 28 Kasım 2012 başlatılmıştır.

1. Taner Karaçaylı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Hat Boru
    ben yorum yapacak birşey bulamadım takdir sizin:)) sofor.jpg
  2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    aynen şiki şiki baba olmuş..:)
  3. Taner Karaçaylı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Hat Boru
    var mı kaset:))
  4. Ali İhsan Dönmez Hatay Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Hatay
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    O araçta yolculuk yapanların hayatları bu kadar ucuz mu? Yolcular buna ne kadar müdahale ediyor? Güvenlik kültürü denen şey bu olsa gerek.
  5. Ali İhsan Dönmez Hatay Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Hatay
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar bizler İş Güvenliği Uzmanıyız. Olaylara farklı bakmamız gerektiği kanısındayım. Elbette mizahi yönüne bakacağız. Ben cevap yazan arkadaşların olaya mizahi bakışları yanında soruna çözüm yolları hakkında fikirlerini de yazmalarını beklerdim.
  6. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    hiciv ve nüktede cevaptır..İhsan bey....ilginiz ve alakanız fevkalade cevaptır bize..:)
  7. Okan K.Ilgaz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    gayet başarılı işinde ama nereye kadar...
  8. Taner Karaçaylı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Hat Boru
    iş güvenliği gerçekten heryerde çok önemli bu konularda insanlarımızın duyarsız kalmaması gereklidir
  9. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    :::::::::
    Bu uygunsuz durumlar karşısında şahsı uyarsan karşılaşacağın tepki uygunsuz sözlerden ileri gitmeyecektir. Siz yasal olarak güçlü olmadıktan sonra bir toplumun zihnine kazılmış fikirleri değiştirme oranı maalesef imkansıza yakın...
  10. Taner Karaçaylı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Hat Boru
    Sait beye bu konuda katılıyorum