1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Üzerine çimento dökülen 2 işçi ağır yaralandı

Konusu 'Kaza ve Olay Haberleri' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 30 Haziran 2014 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  İzmir Bornova İlçesinde bulunan çimento fabrikası Çimentaş AŞ’de gerçekleşen kazada 2’si ağır olmak üzere 3 işçi yaralandı.
  haber.jpg
  İşçi ailelerinin verdiği bilgiye göre, cumartesi öğle saatlerinde gerçekleşen kazada işçiler, çimento silolarının içinde biriken ham maddeyi temizlemek için içeri sokuldu. Temizlik işlemleri sırasında emniyet tedbirleri alınmadığı için işçilerin üzerine çimento döküldü ve işçiler 15 dakika boyunca çimentonun altında kaldı.

  Kazadan sonra Engin ve Mustafa isimli işçiler Ege Üniversitesine, Okan isimli işçi ise Medikal Park Hastanesine kaldırıldı. İşçilerden Mustafa bir gün sonra taburcu edilirken, hayati tehlikesi süren diğer işçilerin hastanelerin acil servisinde yatmaya devam ettiği bildirildi. Kazayla ilgili bilgi almak için aradığımız Çimentaş AŞ’den hiçbir yetkili bilgi vermedi. (İzmir/EVRENSEL)

  www.evrensel.net