1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Üzerine 1 tonluk yük düştü

Konusu 'Kaza ve Olay Haberleri' forumundadır ve Enver Çığşar tarafından 5 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

 1. Enver Çığşar İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  5343
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  TOROS OSGB
  Eskişehir'de, merkez Tepebaşı ilçesinde bir çimento fabrikasında üzerine yük düşen işçi, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. İddiaya göre, Hisarlar Mahallesi'nde bulunan bir çimento fabrikasına bağlı ekolojik enerji yakıt hazırlama tesisinde çalışan 42 yaşındaki Abdullah Sertel'in üzerine, iş makinesinde bulunan yaklaşık bir ton ağırlığındaki yük düştü. Diğer işçiler tarafından bulunduğu yerden çıkarılan Sertel, 112 Acil Servis ekiplerince kaldırıldığı Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Tıp Fakültesi Hastanesinde, müdahalelere rağmen kurtarılamadı. İş makinesi operatörü M.O.C. ise jandarma ekiplerince gözaltına alındı.
  http://www.eskisehir.net/haber.asp?id=9667