1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

çevre görevlisi notlarına nereden ulaşabilirim

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve Hakan DENİZ tarafından 30 Ekim 2012 başlatılmıştır.

1. Hakan DENİZ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    çevre görevlisi notlarına nereden ulaşabilirim
  2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
  3. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Çevre Görevlisi sınavı ne zaman açıklandın mı?bende girecem sınava...
  4. alibzdgn İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    çevre görevlisi sınavı, isg sınavından daha zor diyorlar.. Sizler ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında ?
  5. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    ben alın diyorum..Çevre görevlisi ve İş güvenliği Uzmanı ikisi ayrılmaz bir parça ve departmandır ecnebi ülkelerinde..HSE Engineer olacksınız ilerde..gerçi sertifika manyakı olduk o başka...Eğitim temelden arıza bizde arkadaş..İnsan ve Çevre Sağlığı,İnsan ve Çevre güvenliği ikisi siyam ikizi gibidir..
  6. Hakan DENİZ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    BU LİNKTE GÖSTERİLECEK BİR ŞEY BULUNAMADI DİYOR AMA
  7. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
  8. czddmcz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    82427
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    başvuru tarihi belli olunca lütfen burdan paylaşalım bende alıcam , erken bey kesinlikle katılıyorum , sertifika manyağı olduk ... :)
  9. sezginumt İSGforum Üyesi

ERKAN HOCAM BAŞVURU TARİHİ NE ZAMAN BELLİ OLUR.NERDEN TAKİP EDDEBİLİRİZ.
  10. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    genel koordinatör Fatih ÖZCAN beye sorun o bilir..Çevre Mühendisimiz ve Süper Adminimiz O'dur...:))
  11. Hakan DENİZ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    TEŞEKKÜRLER
  12. Deniz Ural İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    sınav mayısta olacak diye biliyorum, tarihi henüz açıklanmadı... bunun için eğitim almaya gerek varmıdır, kendi imkanlarımızla alamaz mıyız acaba... ? alan arkadaşlar yönlendirebilirse seviniriz...
  13. mervefzk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Benim bi arkadaşım girmişti sınavına isg gibi kurs zorunluluğu yok ama mevzuat filan çalışmak lazım yine yeniden :(
  14. Dilek Altınok İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bolca mevzuat çalışın arkadaşlar, bazı hesaplamalarda var ama biraz çalışmak gerekiyor.
    Ben kursa gitmedim ama giden arkadaşlarım memnun kalmışlardı ben kursun online çalışmalarına katıldım ki geçmiş senelerin soruları çözerek hesaplama yöntemlerine katkıları olmuştu.
    Ama dediğim gibi çevre görevlisi sınavında da bolca yönetmelik var, kolaylıklar dilerim.
  15. Deniz Ural İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    kurs zorunlu olmayınca konu dağılımı nedir, nerelerden sorular geliyor gibi bir istatistik de olmuyor haliyle... mevzuat ama hangisi, sadece çevre kanununa bağlı yönetmelikler mi yoksa dallanıp budaklanıp sağı solu iyice kapsıyor mu... ??? sorulara göz attım mühendislik eğitimi almış kişiler yorumlama yapıp çoğu soruya cevap verir aslında ama işte o 'mevzuat' kısmı baya zorlu bir olay... :)