1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

İŞYERİ HEKİMLİĞİ VE İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI SINAVINDA BAŞARILI OLAN ADAYLARIN DİKKATİNE

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve efecan tarafından 21 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

1. efecan İSGforum Üyesi

Bilindiği üzere işyeri hekimliği be iş güvenliği uzmanlığı sınavı 13 Mayıs 2012 tarihinde gerçekleştirilmiş ve sonuçları ilan edilmiştir.

İlan edilen sonuçlara göre sınavda başarılı olan adaylar belge talebi başvurularını posta, kargo yoluyla veya elden teslim ederek .

Genel Müdürlüğümüze gönderilecek belgeler;

a) Adayın Bakanlığımıza hitaben yazdığı dilekçe (örnekler ekte yer almaktadır.)
    b) Eğitim katılım belgesinin aslı
    c) Nüfus cüzdanı fotokopisi
    d)Diploma veya mezuniyet belgesinin noter onaylı sureti veya mezun olduğu üniversite tarafından veya eğitim aldığı eğitim kurum tarafından onaylı örneği
    e) Belge ücretine ilişkin dekont*

NOT-1: Tek başına eklenen yüksek lisans belgesi mevzuat gereğince yeterli değildir; mutlaka İSG ön lisans, mühendis mimar, kimyager, fizikçi veya teknik öğretmen lisans programını tamamladığınıza dair mezuniyet belgesi olması gerekmektedir.)
    NOT-2: Düzenlenen sertifikalar kişilerin eğitim kurumlarına gönderilecektir, prosedür gereği elden teslim edilemeyecektir.

ADRES:
    Türkiye Cumhuriyeti Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı
    İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü
    İnönü Bulvarı No: 42 PK 06520 Emek / Ankara

Dilekçe Örnekleri

IGU Dilekçe Örneği Tıklayınız

IYH Dilekçe Örneği Tıklayınız

*280TL + KDV = 330,40 TL

* Banka hesap no:

İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğü Hesabı
    Ziraat Bankası – Emek Şubesi
    IBAN NO: TR 8500 0100 0765 4050 8311 5007
    kaynak:http://www.csgb.gov.tr/csgbPortal/isggm.portal?page=duyuru&id=13mayis2012adaybilgilendirme