1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

İş Güvenliği Eğitimleri ve Yeterlilik Prosedürü

Konusu 'Prosedürler' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 2 Kasım 2012 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  1. AMAÇ


  Eğitim ihtiyacını belirlemek, eğitimle ilgili faaliyetleri planlamak, kaliteyi etkileyen ve çevre üzerinde önemli etkiler yapabilecek işleri yapan personelin eğitim, beceri ve deneyim yönünden yeterli olmalarını sağlamak ve sürdürmek için yöntem ve sorumlulukları belirlemek.

  2. KAPSAM

  Kalite, Çevre ve OHSAS konusunda yapılan faaliyetler için verilen tüm eğitimleri kapsar. Bu kapsam şirket içi ve şirket dışı eğitimleri içerir.

  3. SORUMLULUK  Proje Müdürü: Eğitimler için kaynak ayırmak ve onayını vermekten sorumludur.  Çevre ve İSG Sorumlusu: Personelin aldığı/alacağı eğitimleri takip etmek/ettirmek, eğitimlerin kayıtlarını tutmak/tutturmak ve prosedürü uygulatmak /uygulanmasını sağlamaktan sorumludur
  ..............................................................................................................................................................ISGForum.Net
  iSGforum @Facebook / iSGforum @Linkedin / iSGforum @Twitter

  Ekli Dosyalar: