1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

İş Güvenliği Mühendisi/Ankara

Konusu 'İş İlanları' forumundadır ve bayramali tarafından 7 Mart 2012 başlatılmıştır.

 1. bayramali İSGforum Üyesi

  Ankara’da faaliyet gösteren iş güvenliği danışmanlık firmamıza yetiştirilmek üzere iş güvenliği uzmanlık hizmetleri yürütecek danışman mühendisler aramaktayız.
  Aranılan diğer özelikler aşağıda yer almaktadır, ilgilenenler cv lerini serkanibis@yahoo.com adresine yada buradan bana iletebilirler. Teşekkürler
  -Mühendislik fakültelerinden mezun (Bölümü fark etmez)
  -Araştırmacı ve insan ilişkileri iyi
  -Seyehat engeli olmayan
  -Aktif araç kullanabilen
  -Öğrenmeye açık
  -Ankara da ikamet eden
  -Bay

  Serkan İBİŞ
  Endüstri Mühendisi
  İSG Uzmanı