1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

İş Güvenliği Uzmanı/Çorlu

Konusu 'İş İlanları' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 23 Haziran 2012 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  İlan Detayları
  İş Güvenliği Uzmanlığı (Ref: isg1 )
  [​IMG]
  Siam İş Sağlığı Güvenliği Çevre Eğitim Ve Danışma Hiz.Tic. Ltd. Şti
  Sektör: Danışmanlık
  İl: Tekirdağ
  İlan Tarihi: 23.06.2012
  Alınacak Personel Sayısı: 5
  İşin Tanımı :

  Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimimizde çalışacak Çorlu'da İkamet eden veya edebilecek konuya hakim A,B ve C sınıfı İş güvenliği Uzmanları alınacaktır.
  Aranan Nitelikler :

  Geçerli İş Güvenliği Uzmanlık Sertifikasına sahip Çorlu'da ikamet eden veya edebilecek askerliğini yapmış(erkekler için) iletişimi kuvvetli bay bayan
  secretcv.com
  http://www.secretcv.com/ilan/is-guvenligi-uzmanligi_443613.html