1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

İş Güvenliği Uzmanı/İstanbul-Avrupa Yakası

Konusu 'İş İlanları' forumundadır ve efecan tarafından 4 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

1. efecan İSGforum Üyesi

1.400 kişilik , kurumsal yönetim ilkelerini benimsemiş sektöründe lider firmamızın İş sağlığı ve Güvenliği, Yangın Güvenliği, Çevre Yönetimi konularında mevzuat ve yönetmeliklere uygun yapılandırılmasını sağlayabilecek İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI aramaktayız.

Genel Nitelikler
    •Mühendislik Bölümlerinden Mezun (tercihen Çevre,Kimya,Endüstri Mühendisliği)
    Tercihen B sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip ,

•İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Uygulamaları ve Mevzuatına hakim,
    •Çevre Yönetimi ve mevzuatına hakim ve atık yönetimi konusunda deneyimli ,
    •Yangın Güvenliği ve uygulamalarında tecrübeli ,
    •SO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi konusunda bilgili ,
    •Üretim sahası içinde çalışabilecek ,
    •İngilizce bilen,
    Avrupa yakasında ikamet eden ,

İş Tanımı:
    •Yangın Güvenliği, İş güvenliği ile ilgili tehlike, risk , korucu tedbirlerin belirlenmesi ve gerekli önlemlerin alınması,
    •ÇSGB istediği normlara göre işyeri standartlarının oluşturulması, risk analizlerinin yapılması ve devamlılığın sağlanması,
    •Yangın Güvenlik sisteminin yönetilmesi, acil müdahale planlarının oluşturulması ve sürekli iyileştirilmesi.

Firma hakkında detaylı bilgi için; www.korozo.com.tr
    Başvurular için; insankaynaklari@korozo.com.tr adresinden başvurularınızı yapabilirsiniz.