1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

İş Güvenliği Uzmanı/İstanbul-Türkiye

Konusu 'İş İlanları' forumundadır ve efecan tarafından 22 Haziran 2012 başlatılmıştır.

1. efecan İSGforum Üyesi

KAYA CNS.ZCP.001
    İş Sağlığı ve Güvenliği Şef Yardımcısı

Şirket / İş Tanımı
    Kaya Grubu sürdürmekte olduğu danışmanlık faaliyetlerini 2009 yılı ortalarından bu yana Kaya Danışmanlık çatısı altında yürütmeye başlamıştır.

Kaya Danışmanlık, İş Sağlığı, Güvenliği ve Çevre (İSGÇ) alanında her sektörde proje yönetimi ve yönetim danışmanlığı hizmetleri sürdürmektedir.

Proje bazlı danışmanlık ve yönetim hizmetlerinin yanı sıra Kaya Danışmanlık, işyerlerine risk değerlendirmesi, İSGÇ yönetim planı hazırlığı, işyeri İSGÇ bütçesi hazırlığı, eğitim-izleme-ölçme planları hazırlığı gibi İş Sağlığı, Güvenliği ve Çevre organizasyonuna yönelik hizmetler sunmaktadır.

Kaya Danışmanlık Türkiye’de ve yurt dışında faaliyet gösteren sektöründe lider müşterilerine ait birçok prestijli projede İSGÇ Hizmetleri Yönetimi ve Yönetim Danışmanlığı hizmetleri sürdürmekte ve Kaya Grubu’nun diğer birimlerinden aldığı destekle yeni projelere imza atmaya devam etmektedir.

İş Sağlığı ve Güvenliği Sistem Yönetim hizmetlerini yürütmekte olduğumuz prestijli bir projemizde istihdam edilmek üzere;
    Aranan Nitelikler
    - Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden (tercihen İnşaat, Çevre, Elektrik veya Makine) mezun,

- İş Sağlığı ve Güvenliği alanında en az 5 yıl inşaat sektörü deneyimine sahip,

- Geçerli C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı belgesine sahip,

- İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatına ve saha uygulamalarına hakim,

- İnşaat sahasında saha sorumlusu olarak inşaat faaliyetlerinin iş sağlığı ve güvenliği gözetimini sürdürecek,

- Olay, kaza raporlama konusunda deneyimli,

- İstanbul'da ikamet edecek,

- MS Office programlarını kullanabilen,

- Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,

- Liderlik vasıfları olan,

- İyi iletişim kurabilme yeteneğine sahip bir takım arkadaşı aramaktayız.
    Ek Bilgiler
    İş Alanı
    • Eğitim
    • Danışmanlık
    • Denetim
    • İşçi Sağlığı Ve İş Güvenliği
    Organizasyondaki Yeri
    Uzman
    Çalışma Şekli
    Tam zamanlı
    Deneyim
    2-5 yıl
    Çalışma Yeri
    • İstanbul - Avrupa - Türkiye
    Yayınlanma Tarihi
    21. 06. 2012
    Sektörler
    • DENETİM
    • EĞİTİM
    • YAPI-İNŞAAT
    • DANIŞMANLIK
    Eğitim Durumu
    • Lisans
    yenibiris.com
    http://www.yenibiris.com/kaya/is_sagligi_ve_guvenligi_supervizoru/340471.ilan