1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

İş Güvenliği Uzmanı/İstanbul

Konusu 'İş İlanları' forumundadır ve isgforum tarafından 16 Mart 2012 başlatılmıştır.

1. isgforum İSGforum Üyesi

K.Irak’da gorev yapacak Is Sagligi ve Guvenligi Muduru ve
    Istanbul Anadolu yakasinda Universite Kampus projesinde gorev alacak min 2 yil tecrubeli Is Sagligi ve Guvenligi Muhendisi aranmaktadır.Başvuru için aşağıdaki mail adresine yapabilirsiniz..

Danismanligini yaptigimiz farkli firmalar icin asagida belirtilen pozisyonlarda eleman ihtiyacimiz bulunmaktadir. Ilgilendiginiz pozisyonlar olursa cem@cemkafadar.com veya info@smartsolutions.com.tr adresinden bana ulaşabilirsiniz. Farklı pozisyonlarda is arayan arkadaslarınız da ozgecmislerini her zaman için bize e-posta ile iletebilirler.

15.03.2012

http://cemkafadar.wordpress.com/2012/03/15/eleman-arayisinda-bulundugumuz-farkli-pozisyonlar/
  2. Mahmut Cihan İSGforum Üyesi

İş güvenliği mühendisliği diye bir bölüm Türkiyede mevcut değil. Sanırım ilan hatalı yazılmış. İş güvenliği uzmaanlığı belgesi olan mühendis veya iş güvenliği uzmanlığı belgesi olan tekniker diye bir ilan vermek istediniz. Veya bunun yerine direkt olarak en doğrusu olan iş güvenliği uzmanı aranıyor yazılması doğru olacaktır. Bu hataları biz bu mesleğin içinden gelenler olarak yaparsak başkalarına söz söylemeye hakkımız olmaz. Kazasız günler diliyorum
  3. isgforum İSGforum Üyesi

size katılıyorum,genel de ilanları isg uzmanı olarak adalndırıyoruz,ilan içeriğine uymaya çalıştık o kadar..tekar uyarınız için teşekkür ederim...