1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

İş Güvenliği Uzmanı/İstanbul

Konusu 'İş İlanları' forumundadır ve isgforum tarafından 6 Haziran 2012 başlatılmıştır.

 1. isgforum İSGforum Üyesi

  OSGB bünyesinde İstanbul İkitelli civarında prestijli bir inşaat projesinde çalışacak inşaat iş kolunda tecrübeli geçerli belge sahibi c sınıfı iş güvenliği uzmanı ihtiyacımız bulunmaktadır. Konu aciliyet taşımaktadır…. İrtibat;

  Murat TİKİZ

  Mail:m.tikiz@wellpoint.com.tr

  GSM:0 541 490 80 51
 2. isgforum İSGforum Üyesi

  Halkalı'da yer alan konut projemizde görevlendirilmek üzere, en az 1 yıl şantiye deneyimi olan iş güvenliği uzmanı aranmaktadır. Başvuru yapmak isteyen adayların mert.mavis@dumankaya.com mail adresine CV yollamaları yeterlidir.

  Kazasız Günler....

  Mert Maviş
 3. isgforum İSGforum Üyesi