1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

İş Güvenliği Uzmanı(C)/İst.-Kocaeli

Konusu 'İş İlanları' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 27 Şubat 2012 başlatılmıştır.

1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    İlan Detayları
    İş Sağlığı Ve Güvenliği Sorumlusu (Ref: İSG1 )
    Yorim Cam San.
    Sektör: Cam Ve Seramik
    İl: İstanbul Anadolu, Kocaeli
    İlan Tarihi: 27.02.2012
    Alınacak Personel Sayısı: 1
    İşin Tanımı :
    • İş güvenliği ve Çevre ile ilgili mevzuatlara uygun olarak gerekli çalışmaları yapmak ve yapılmasını sağlamak
    • Risk değerlendirmelerinin yapılmasını sağlamak ve gerekli aksiyonların alınarak hayata geçirilmesini sağlamak
    • İş yerinde uygulanmakta olan tüm proje, iş talimatları ve iş yöntemlerinin işçi sağlığı ve iş güvenliği açısından incelenmesi, iş güvenliği talimatlarının ve duyurularının hazırlanması.
    • İlgili toplantıların aksamadan yapılmasının sağlanması ve bu toplantılara katılım.
    • İş güvenliği talimatlarının ve duyurularının tam olarak anlaşılması ve uygulanması için iş yerinde uygulamalı eğitimler düzenlenmesi ve ilgililerle koordinasyon içinde yürütülmesi.
    • Tehlikeli yerler ve durumlar için uyarı levhaları hazırlatılarak gereken yerlere konmasının sağlanması.
    • Yangından korunma ve yangını önleme planı yapılması ve personelin bu konuda eğitilmesi. İlk yardım istasyonlarının kurulmasının ve çalışmasının sağlanması.
    • İş kazası halinde rapor düzenlenmesinin ve gereken kayıtların tutulmasının sağlanması.
    • İş güvenliği konulu eğitimler verilmesi. İş güvenliği önlemlerinin organize edilmesi.
    Aranan Nitelikler :
    Gebzede bulunan üretim tesisimizde görev yapmak üzere ;
    • Üniversitelerin Makina, İnşaat ve Elektrik, Kimya, Çevre Mühendisliği bölümlerinden mezun
    • Tercihen A sınıfı veya B yada C sınıfı iş güvenliği uzmanlık belgesine sahip
    • İSG ve Çevre mevzuatına hakim, raporlama yapabilecek, ilgili prosedürleri hazırlayabilecek,
    • İşletmelerde en az 2 yıl Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği yönetimi ve uygulamaları ile ilgili bilgiye ve tecrübeye sahip olan
    • Yangın, Güvenlik, Eğitim Planı, Risk Analizi gibi konularda saha uygulaması ve teknik eğitim tecrübesine sahip
    • OHSAS 18001 İş sağlığı ve Güvenliği ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi bilgisine sahip
    • İş Güvenliği konusunda eğitim verebilecek
    • İyi derecede bilgisayar programları kullanıcısı (MS office)
    • Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için)
    • Tam zamanlı olarak görev yapacak
      İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı arıyoruz.